Metrosoft Yazılım Geliştirme & Entegrasyon
işleriniz için destek sağlar.

Yazılım Geliştirme ve Entegrasyon

İşletmelerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik geliştirilmiş yazılım hizmeti sunan Metrosoft üçüncü parti yazılımlar ile entegrasyon çözümleri de sunmaktadır.

Deneyimli ekibi ile kullanımı kolay, süreçlerde hız yaratan, uçtan uca çözümler üreterek müşterilerine katma değer sağlamaktadır. Yazılım geliştirme ve entegrasyon 3 tipde gerçekleşmektedir. 1 tip de müşterinin iş süreçler incelenir ve workcube toollarının bu iş süreçlerine entegrasyonu için çalışmalar yapılır. Bu kısımda ek yazılım geliştirimine ihtiyaç duyulabilmektedir. Geliştirimler yapıldıktan sonra sonraki versiyon güncellemelerinde zarar görmemeleri amacı ile özelleştirilir.

İkinci tip de ise entegrasyon amaçlı yapılan yazılım geliştirimleridir. Kimi firmalar iş süreçleri için birden fazla uygulamayı kullanmakta ve bu uygulamaların birbirleri ile entegre çalışmasına ihtiyaç duymaktadır. Bu aşamada IBS developerları web servisleri, XML vb. gibi teknolojileri kullanarak işletmelerin entegrasyon ihtiyaçlarını giderirler.

Üçüncü tip de ise rapor geliştirimleri yer almaktadır. Müşteriler implementasyon sonrası Workcube standart kütüphanesinde yer alan raporları kullanmak istemesine karşın bazı özel durumlarda özel rapor geliştirimlerine de ihtiyaç duyabilmektedirler. Bu aşamada IBS developerları şablonu analiz eder, geliştirimini yapar ve müşteriye teslim eder.

Kod Geliştirim Eğitimleri

IT kadrolarınızla e-İş uygulamalarınızı geliştirmek veya var olan uygulamalarınızı genişletmek istiyorsunuz. CFML, JAVA, SQL, XML, HTML, DHTML, JS ve ActionScript bileşenlerinden oluşan kapsamlı Workcube e-Business Library eğitimi alabilirsiniz. Workcube e-Business Library; dünyanın bir numaralı web geliştirim ortamı Adobe Tool Set’i üzerindedir. Ve dünya çapında desteğe sahiptir. Hızlı uygulama geliştirme ortamı ve kolay öğrenme ve Workcube deneyimi bu eğitimlerin içindedir.