Metrosoft Nesnelerin İnterneti

İş Kaliteniz Sürekli Kontrol Altında

Metrosoft’in Platform360 ürün ailesinde yer alan ve altyapı sektörüne yönelik ürünü Sitelink, kritik varlıklarınızı uzaktan yöneterek, iş süreklilik ve kalitenizi sürekli olarak kontrol altında tutmanızı sağlar. Sitelink, sahadaki varlıkların durumlarının uzaktan kontrol edilebilmesine, alarm durumlarını belirleyecek iş akışlarının tanımlanmasına ve gerektiği durumlarda 3. parti sistemlere dağıtımına izin verir.

Kritik Altyapılarda Yönetim Kolaylığı

Sitelink ile sistem odası, baz istasyonu, petrol istasyonu gibi kritik altyapıların uzaktan izlenmesi, uzaktan yönetilmesi ve toplanan veriler ışığında verimlilik için optimize edilmesi sağlanıyor.

Yönetilebilir Müşteri Kalitesi

Yönetilebilir Hizmet Kalitesi: Ana iş kollarındaki kritik hizmetlerin yüksek güvenilirlikte sunmak müşteri memnuniyeti için önemlidir. Anlık izleme ve otomatize edilmemiş süreçler ile hizmet kalitesi sürekli iyileştirilebilimektedir.

Özelleşme: Karar destek mekanizmalarına girdi üretecek veriler, kullanım senaryosu ve müşteri beklentilerine uygun olarak raporlanır.

Özelleşme

İleri Analitik: Toplanan tarihsel ve anlık verinin ileri veri analitiği metodları ile işlenmesi ile varlık güvenilirliği, utilizasyonu ve verimliliği üzerine analizler ile kullanımı optimize eder.

Entegre İş Süreçleri: İş süreçleri ile entegre edilmiş izleme sistemi ile anlık verilerden doğan iş akışları yönetilir.

Diğer Sitelink Ayrıcalıkları