HP SERVİS

http://hpservis.com.tr/tema/servis/uploads/logo/logo-1.png 

Bilişim sektörüne 2003 yılında Teknolojide Güven Sloganıyla adım atan Metrosoft Teknoloji; son teknolojiyi, rekabetçi fiyatla ve eksiksiz destek hizmetiyle Türk BT pazarına sunmak amacıyla kurulmuştur. Hem tedarikçi firmalara hem de kurumsal ve bireysel müşterilerine yalın ve direkt süreçlerle ulaşarak, sürekli maliyet avantajı oluşturmayı hedeflemektedir. Böylelikle, kaliteden ödün vermeksizin, en yeni teknolojiyi yansıtan ürün ve çözümlerini, en uygun fiyatla pazara sunabilmektedir. En projelerde bile müşterilerinin yanında olan Metrosoft Teknoloji, sistem entegrasyon ve danışmanlık hizmetleri ile teknolojide güven sloganı çerçevesinde eksiksiz, tam çözüm sağlamaktadır.

Ayrıca, HP, MicroSoft, Symantec başta olmak üzere, kendi alanında dünya devi olan şirketlerle olan iş ortaklığı ve müşteri memnuniyeti odaklı kalite anlayışıyla, her yapı ve ölçekteki kurumsal müşterilere, her türlü BT ürün ve çözümünü sunmaktadır.

Organizasyon ve iş süreçlerini yalın, bireysel ve kurumsal müşterilere olabildiğince az katmanla ve direkt erişmeye yönelik olarak yeniden düzenleyen Metrosoft Teknoloji, böylelikle gereksiz tüm maliyetleri bertaraf ederek elde edebildiği rekabetçi fiyatlarını Türk BT pazarına yansıtmaktadır.

Metrosoft Teknoloji, HP Business Partnerliğini , satış ve desteğini ve Microsoft Gold Partnerliğini alarak , sertifikalı uzman kadrosuyla, 7 gün 24 saat yerinde destek dahil, birçok hizmeti dünya standartlarında vermektedir. Bunun yanısıra kurumlara özel danışmanlık, bakım sözleşmeleri, teknik eğitimler, kurulum, outsourcing, disaster recovery gibi profesyonel hizmetler de sunulmaktadır.

www.hpservis.com.tr