İNSAN KAYNAKLARI

Kariyer

Yeteneklerinizi keşfedip geliştirebileceğiniz bir çalışma ortamı sizi bekliyor...

Merak ettiğiniz ve kariyerinizle ilgili konularda çalışmalar yapabileceğiniz, kendi projelerinize ve fikirlerinize zaman ayırabileceğiniz ve iş arkadalaşlarınızla sosyal aktiviteler düzenleyebileceğiniz rahat, huzurlu ve eğlenceli bir ofis hayal edin.

İş kültürü ve çalışma yöntemleri sayesinde iş arkadaslarınızla bilgi paylaşımında bulunabileceğiniz, yeni şeyler öğrenebileceğiniz, kurum bilgi ve birikiminden faydalanabileceğiniz bir işte çalışmak istiyorsanız cv”nizi buraya gönderin...

İşe alım ve sonrası için ipuçları

Gerçekten calışmak istediğiniz yer bir Metrosoft ofisi mi ?

Bizlerin amacı şirketimizin iş planları doğrultusunda planlanmış ve tanımlanmış insan kaynağını karşılamanın yanı sıra şirketimizi geleceğe taşıyacak potansiyeli olan kişileri seçmek ve işe almaktır. İşe alım sonrasında çalışanlarımızı belirli bir eğitim ve oryantasyon sürecine tabi tutmak ve düzenli performans değerlendirmeleri yaparak çalısanlarımıza kariyerlerini planlamaları konusunda yardımcı olmaktır.

Çalısanlarımızın maddi açıdan tatmin olacakları ve sevecekleri bir işe sahip olmalarını sağlamak en önemli görevimizdir. Çalışan istek ve ihtiyaçlarını hızlı ve etkin bir şekilde karşılanmak, stressiz ve problemsiz bir çalısma ortamı sunmak ise birincil sorumluluğumuzdur.

 Siz de Metrosoft'lu olmak istiyorsanız başvuru formu için tıklayınız.​