PARDUSNET

 

PardusNet, Türkiye’nin ilk ve tek Red Hat Premier Business Partner seviyesinde çözüm ortağı. Dünya’da az sayıda iş ortağının yer aldığı bu seviye; Red Hat firması ile pazarlama ve satış faaliyetleri yürütme, iş geliştirme ve hizmet sunma alanında yoğun bir işbirliği anlamına geliyor.

Red Hat Enterprise Linux üzerinde işletim sistemi ve platform seviyesinde sahip olduğumuz Infrastructure Specialization ünvanının yanı sıra, Türkiye’de ilk ve tek Virtualization Specialization ünvanına da sahibi olarak kurumsal sanallaştırma çözümleri alanındaki yetkinliğimizi de kanıtladık.
PardusNet firması olarak, başta Linux işletim sistemleri (RHEL-Red Hat Enterprise Linux) olmak üzere, sanallaştırma (RHEV-Red Hat Enterprise Virtualization) ve bulut bilişim konularında uzmanlık oluşturuyor ve hizmetler sunuyoruz. Bu altyapı üzerinde çalışabilecek her türlü servis, uygulama ve kurumsal yazılım ile ilgili olarak geniş kapsamlı hizmetler sunacak şekilde teknolojik yeterliliğe sahip olmakla birlikte, yerel ve küresel ölçekte bir iş ekosistemi kurmayı hedefliyoruz.
Türkiye pazarında kurumsal müşterilere özellikle Red Hat ürünleri temelinde olmak üzere, yetkin ve deneyimli kadromuz ile müşterilerimizin Özgür Yazılım çözüm ve hizmetleri alanındaki beklentilerini karşılarken, pazarın gerektirdiği hareket kabiliyeti ve kararlılığı sağlıyoruz.
Müşterilerimizin gereksinim ve seçimleri doğrultusunda Özgür Yazılım ürünleri sağlamadan anahtar teslimi proje tasarlama ve uygulama işine uzanan geniş bir yelpazede, hizmet düzeyi anlaşmaları (SLA) ile taahhütte bulunarak hizmet sunuyoruz.

www.pardusnet.com