Metrosoft Nesnelerin İnterneti

 

Geniş Çaplı Bir Platform

Platform 360 varlıkları, iş değeri yaratacak şekilde izleyen yöneten ve toplanan verileri büyük veri ortamlarında analiz eden kurumsal nesnelerin internet platformudur.

Farklı Sektörler, Farklı Çözümler

Platform 360 Ürün Ailesi, kurumlara lojistik, üretim ve satış gibi farklı süreçlerde otomasyon yapma imkanı sunarken, kalite ve verimlilik artışı sağlamaktadır. Üretim, otomotiv, altyapı ve enerji sektörlerini ana dikeyler olarak gören KoçSistem, farklı nesne haberleşme protokollerine güvenli bir yolla destek vermek, kurulum süreçlerini, ortak veri yapısını yönetmek gibi yetenekler sunmaktadır.

 

 

 

Yatay Nesnelerin İnterneti

İletişim Katmanı: OneM2M uyumlu iletişim katmanı sayesinde farklı varlıklarınız ile bağlantıyı uluslararası standartlara uygun ve ölçeklenebilir şekilde yönetir.

Büyük Veri Saklama ve Veri Analitiği:  Apache Cassandra, ElasticSearch, Redis, Apache Hadoop, Apache Spark gibi açık kaynak teknolojileri destekleyen veri katmanı ile nesne verilerini verimli ve ölçeklenebilir bir şekilde saklar ve analiz edilmesi için altyapıyı oluşturur. İleri Analitik uygulamalarının altyapısını sağlar.  

Standartlara Uygun Altyapı: OneM2M mimarisi ile küresel IoT standartları geliştirilmiş platform, API ve SDK'lar ile açık servis mimarisi ile esnek ve açık altyapı sağlar.

      

Esnek Kurulum Seçenekleri

Güvenilirlik: Alan uzmanı dedike geliştirme, kurulum, destek saha ve analitik  ekipleri ile ihtiyaçları uçtan uca sağlayan lider teknoloji sağlayıcı desteği ile güvenilir IoT çözümleri sunulur.

Uçtan Uca Çözüm Kabiliyeti: Yazılım çözümü, donanım partnerleri, saha kabiliyetleri ve  değer katan hizmetler ile uçtan uca nesnelerin interneti çözümlerini oluşturur. "

Platform360 Çözümünün Diğer Özellikleri